Net ir skaitmeninio pasaulio laikais paprastos popierinės vizitinės kortelės vis dar išlieka būtinu verslininko atributu, kuris suteikia galimybę ne tik dalinti kontaktais, tačiau ir apie save skleisti žinią. Suprantama, dėl tinkamiausios vizitinės kortelės kūrimo visada labai naudinga pasitarti su maketuotojais, spaustuvininkais, kurie kiekvieną dieną susiduria su šia savęs reprezentavimo forma ir gali patarti – kaip kurti, kokia geriausia, informatyviausia bei stilingiausia.

Jūsų dėmesiui nurodysime kelis universalius patarimus, kurie padės džiaugtis puikiai Jus reprezentuojančia vizitine kortele.

  • Šiais laikais požiūris į vizitines kiek pakitęs, kadangi jos spausdinamos ne tik ant paprasto, tačiau ir ekologiško popieriaus, odos, medžiagos. Taip pat jos gali turėti antrinį panaudojimą. Tai reiškia, kad jos gali virsti padėkliuku kavai, servetėle, dekoracija. Suteikite galimybę Jūsų vizitinei kortelei prisikelti antram gyvenimui.
  • Daugelis verslininkų šiais laikais savo kontaktus stengiasi sužymėti ypač originaliose vizitinėse kortelėse. Atsiminkite, kad originalumas nebūtinai reiškia didesnį informacijos arba vaizdinio kiekį. Nors technologijos galimybės yra plačios, tačiau kartais geriausia yra tai, kas paprasčiausia, minimalu.
  • Vizitinėse kortelėse reikia palikti svarbiausią info apie save patį bei verslą. Svarbiausia, kad info neturi būti per daug, tačiau ji turi būti tiksli, surašyta taip, kad būtų aišku ir kurioje vietoje yra.
  • Išbandykite ir nestandartinių formų vizitines. Anksčiau karaliavusios stačiakampio formos šiuo metu tikrai nėra vienintelis pasirinkimas. Apskritai užsakovas gali pats nuspręsti ne tik kokia forma, tačiau ir koks modelis, koks dizainas jam labiausiai tinka. Juk dizainas turi būti pritaikomas prie verslo, savęs reprezentavimo, idėjos atspindėjimo.
  • Vienetinėse kortelėse, jeigu turite, būtinai siūlome spausdinti ir savo įmonės logo. Tai – ne tik paprasčiausias ženklas. Tai yra tinkamas savęs pristatymas, kuris padės geriau įsiminti Jūsų „veidą“.
  • Jeigu nuspręsite, kad kortelei labiausiai tinka popierius, tokiu atveju rinkitės tik kuo storesnį. Taip pat galimas jo lavinamais. Atminkite, kad vizitinės dažniausiai laikomos stalčiuose, piniginėse, tad dėl nuolatinio nešiojimo – jos dėvisi. Svarbiausia pasiekti, kad tas dėvėjimasis būtų kuo lėtesnis. Juk niekada negalite žinoti, kada žmogui prireiks Jūsų kontaktų.

Jeigu Jūsų rankose jau yra vizitinės – tokiu atveju svarbu jų nepamiršti visur su savimi nešiotis. Dalinkite tiems žmonėms, kuriems potencialiai gali būti aktualios Jūsų paslaugos. Tikėtina, kad kada nors kišenėje radę Jūsų kontaktus – jais apsidžiaugs ir pasinaudos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *